Byty v Thajsku

Arcadia Millennium Tower

Město Pattaya je nejvyhledávanějším a nejlukrativnějším místem pro investice a nákup nemovitostí v Thajsku. Písečné pláže, známé ostrovy, noční život,
neodolatelná thajská kuchyně i krásná příroda s tropickým počasím jsou hlavními lákadly. Pokud hledáte nové místo pro investici do nemovitostí, pro svou rodinu s dětmi, nevšední dovolené, aktivní život či velkou životní změnu, pak je to právě Pattaya v Thajsku.

Dovolte, abychom vám představili nový projekt prvotřídní kvality – Grand Solaire Pattaya, který se bude nacházet na Thappraya Road Soi 15 a protíná centrum
města, Pratumnak Hill a Jomtien beach. Grand Solaire Pattaya se bude nacházet v uzavřeném a chráněném areálu o rozloze 23.200 m2 s tropickou zahradou, komplexem bazénů, sportovních hřišť a VIP parkoviště.

Přehrát video

Luxusní apartmány s výhledem na Pattaya Bay

46podlažní věž Arcadia Millennium Tower se tyčí nad zátokou Pattaya Bay a poskytuje úžasný výhled. Adresa na Pattaya 3rd Road poskytuje obyvatelům luxus základních služeb, jako jsou restaurace, supermarkety a pláže, vše v docházkové vzdálenosti.

Arcadia Millennium Tower nabízí celou řadu luxusních apartmánů. Vyberte si z 1-lůžkového apartmánu nebo VIP apartmánu se 2 nebo 3 ložnicemi, včetně jedinečného prostorného balkonu a soukromé vířivé vany.

Arcadia Millennium Tower nabízí 270° panoramatický výhled na centrum Pattayy, záliv Siam a ostrov Koh Lan. Nekonečný bazén s rozšiřující se částí v 31. patře budovy umocňuje úchvatný pocit výhledu.

Potěší vás celé zázemí budovy se vstupem do vstupní haly o výšce 12 metrů. Spokojenost obyvatel zajišťuje úžasné fitness centrum, relaxační zóny pro Zen jógu, podzemní parkoviště s řízeným přístupem, bezplatné Wi-Fi, botanická zahrada s venkovním grilem, řada sportovních a rekreačních zařízení, sauna a lázně.

Velmi rádi Vám poskytneme podrobnější informace o projektu, aktuálních cenách a také Vám můžeme pomoci najít apartmány, které Vám budou nejvíce vyhovovat.
V nejnovějším projektu Grand Solaire Vám můžeme nabídnout bezúročný (flexibilní) 4 letý platební plán (akce platná do 30.06.2022).

V projektu Grand Solaire nabízíme na 67 podlažích 23 typů apartmánů (1 – 4 ložnice). V projektu Arcadia Millennium Tower nabízíme na 46 podlažích 16 typů apartmánů (1 – 3 ložnice).

Ceny apartmánů již od 88,000 € pouze v propagační nabídce!

Podrobnější informace o projektu - PDF dokumenty

Začněte svůj "plán B" hned teď

Máte zájem investovat do nemovitostí v Pattaji? Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás. Domluvíme si osobní schůzku nebo telefonát.