Byty v Thajsku

Grand Solaire Pattaya

Město Pattaya je nejvyhledávanějším a nejlukrativnějším místem pro investice a nákup nemovitostí v Thajsku. Písečné pláže, známé ostrovy, noční život,
neodolatelná thajská kuchyně i krásná příroda s tropickým počasím jsou hlavními lákadly. Pokud hledáte nové místo pro investici do nemovitostí, pro svou rodinu s dětmi, nevšední dovolené, aktivní život či velkou životní změnu, pak je to právě Pattaya v Thajsku.

Dovolte, abychom vám představili nový projekt prvotřídní kvality – Grand Solaire Pattaya, který se bude nacházet na Thappraya Road Soi 15 a protíná centrum
města, Pratumnak Hill a Jomtien beach. Grand Solaire Pattaya se bude nacházet v uzavřeném a chráněném areálu o rozloze 23.200 m2 s tropickou zahradou, komplexem bazénů, sportovních hřišť a VIP parkoviště.

Přehrát video

Nejluxusnější apartmány s kvalitním vybavením v centru Pattayy

67podlažní mrakodrap „Grand Solaire“ je nejvyšší budovou v Pattaji. Nabízí výhled na celé město a oceán, včetně pláže Jomtien, pláže Pattaya a Koh Lan. Uzavřený resort se širokou občanskou vybaveností zahrnuje 2 326 luxusních apartmánů, a to v uspořádání 1, 2 nebo 3 ložnice.

Interiérový design bytů v nejvyšší budově Pattaya je velmi úspěšně realizován. Kombinace nejmodernějších materiálů (např. mramorové obklady) a technologií podtrhuje kvalitu zázemí, poskytuje jedinečný komfort a neméně důležitou bezpečnost – vstupní dveře se otevírají otiskem prstu apod.

Ložnice v mrakodrapu se mohou pochlubit panoramatickým výhledem na okolí z ptačí perspektivy. Komfort koupelny je umocněn elektronickým sanitárním systémem a inteligentním osvětlením.

V moderní černé kuchyni s prémiovými doplňky si můžete připravit kávu a vychutnat si ji v otevřeném obývacím pokoji podle konceptu OPEN-PLAN LIVING AREA. Obývací pokoj je propojen s kuchyní a zahrnuje vstup na balkon. S velkou pohovkou a televizí se stane vaším oblíbeným místem pro relaxaci.

Velmi rádi Vám poskytneme podrobnější informace o projektu, aktuálních cenách a také Vám můžeme pomoci najít apartmány, které Vám budou nejvíce vyhovovat.
V nejnovějším projektu Grand Solaire Vám můžeme nabídnout bezúročný (flexibilní) 4 letý platební plán (akce platná do 30.06.2022).

V projektu Grand Solaire nabízíme na 67 podlažích 23 typů apartmánů (1 – 4 ložnice). V projektu Arcadia Millennium Tower nabízíme na 46 podlažích 16 typů apartmánů (1 – 3 ložnice).

Ceny apartmánů již od 75,000 € pouze v propagační nabídce!

Podrobnější informace o projektu - PDF dokumenty

Začněte svůj "plán B" hned teď

Máte zájem investovat do nemovitostí v Pattaji? Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás. Domluvíme si osobní schůzku nebo telefonát.